Piesakies un testē Paulig Classic kafijas pupiņas!

Ja esi kafijas pupiņu lietotājs, piesakies PauligLatvija Facebook kontā, saņem Paulig Classic pupiņas un dalies ar mums savos garšas un emociju piedzīvojumos! Lasi noteikumus šeit un pievienojies!    

Paulig Classic kafijas pupiņu garšas testēšanas noteikumi.

 

1.       Paulig Latvija organizē Paulig Classic un Paulig Classic Crema kafijas pupiņu testēšanu.

2.       Pieteikties testēt Paulig Classicun Paulig Classic Crema kafijas pupiņas var jebkurš Facebook konta facebook.com/PauligLatvija un www.instagram.com/pauliglatvija/ sekotājs, kas ir kafijas pupiņu lietotājs ikdienā.

3.       Testēšanas projekta laiks ir no 2.10.-28.10.2018., kas ietver:

1)      No 2.10.2018.- 8.10.2018. pieteikšanās testam, rakstot komentāru facebook.com/PauligLatvija vai www.instagram.com/pauliglatvija/  konta ierakstam,

2)      No 9.10.-12.10. kafijas pupiņu saņemšana OMD Latvija birojā Brīvības ielā 40, Rīgā, vai vienojoties par citu saņemšanas veidu, rakstot vēstuli caur facebook.com/PauligLatvija vai www.instagram.com/pauliglatvija/ ,

3)      15.10.-28.10.2018. kafijas pupiņu testēšana, lietojot kafijas pagatavošanai mājās.

4. Gadījumā, ja testam pieteiksies vairāk lietotāju, nekā iespējams iekļaut testa grupā, Paulig Latvija izvēlēsies testa dalībniekus pēc to nejaušības principa.      

Katrs testa dalībnieks apņemas testa laikā publicēt savā Facebook/Instagramm konta aktivitāšu sienā vismaz vienu ierakstu, atzīmējot @pauliglatvija. Aicinām ierakstā izmantot arī mirkļbirku #PauligMirklis:

1)      Ierakstam jāsatur atsauksme par Paulig Classic un Paulig Classic Crema pupiņu lietošanu, ietverot kādu no, bet neaprobežojoties ar šādiem raksturlielumiem: kafijas pupiņu iepakojums, pupiņu vizuālais izskats, pagatavotās kafijas garšas nianses, lietošanas situācija, pagatavošanas veids, pagatavošanas recepte (melna kafija, ar cukuru, ar pienu, kāds cits), situācija, sabiedrība, sajūtas, kas rodas nobaudot kafiju.

2)      Ierakstam jāsatur testa dalībnieka uzņemts attēls, kurā redzams vismaz viens no šādiem elementiem: Paulig pupiņu iepakojums, kafijas pupiņas, pagatavotā kafija.

5.       Testa dalībnieks piekrīt, ka publicētā atsauksme var tikt pārpublicēta Paulig Latvija kontā, kā arī atsauksmes saturs (tikai apkopotā veidā)  tiks izmantots Paulig Latvija mārketinga vajadzībām produktu izvērtēšanā.

6.       Paulig Latvija testa dalībniekiem nodrošina kafijas pupiņas (izsniedzot OMD Latvija birojā vai nogādājot citā veidā, par ko vienojas atsevišķi ar katru dalībnieku).Testa dalībnieks pats apņemas segt visus papildus izdevumus, kas saistīti ar kafijas pagatavošanu.

7. Testa dalībnieki, kas būs izpildījuši visus šo noteikumu nosacījumus, testa beigās saņems pateicības dāvanu no Paulig Latvija- dažādu Paulig kafiju komplektu.

8. Paulig privātuma politika: https://www.pauliggroup.com/konfidencialitates-politika

 

 

Back to top