Par mums

Paulig - kvalitatīvas kafijas mājvieta

Bagātīga un izcila kafija vienmēr bijusi būtiska Paulig daļa. Paulig darbu raksturo patiess uzņēmējdarbības gars un spēja turēties priekšgalā, radīt jaunas tendences. Šis skaidrojums aptver mūsu kompetenci un tradīcijas kopš 1876. gada, kad Gustavs Pauligs dibināja šo uzņēmumu.

Paulig kafijas zīmoli ieņem spēcīgas pozīcijas Somijas un Baltijas tirgos. Mēs pārdodam un tirgojam grauzdētu kafiju, gatavus kafijas dzērienus, šokolādes dzērienus un filtrēšanas pakalpojumus. Paulig raksturiezīmes ir plašs zīmola produktu klāsts, nepārtraukta produktu izstrāde, vienlaidu kvalitātes kontrole, atbildība no pupiņas līdz tasītei, kā arī jaunu kafijas tendenču radīšana.

Paulig ir starptautisks pārtikas un dzērienu uzņēmums

Paulig ir ģimenes uzņēmums, kas ražo pārtiku un dzērienus, veido jaunu, ilgtspējīgu pārtikas kultūru – tādu, kas ir labvēlīga gan cilvēkiem, gan planētai. Paulig nodrošina visu, kas ir garšīgs: Tex Mex un uzkodas, kafiju, produktus no etniskām virtuvēm un garšvielas. Uzņēmuma zīmoli ir Paulig, Santa Maria, Risenta, Poco Loco un Zanuy. Paulig pārdošanas apjoms 2023. gadā sasniedza 1,2 miljardus eiro. Paulig tika dibināts 1876. gadā un 100% pieder Paulig ģimenei. Uzņēmumam ir 2200 dedzīgu darbinieku 13 dažādās valstīs, kuri aizrautīgi strādā uzņēmuma mērķim, lai dzīve būtu pilna ar garšu. For a life full of flavour.  www.pauliggroup.com

Back to top