Paulig Classic Cremoso

Paulig Classic Cremoso ir grauzdētas kafijas šķirņu maisījums, kas apvieno maigas un apburošas Latīņamerikā audzētas kafijas īpašības. Unikālā, intensīvā grauzdējuma garša īpaši izceļ vienmērīgās, samtaini saldi medainās šī kafijas maisījuma garšas nianses.

Classic Cremoso maltā kafija ir samtaina, un tai piemīt patīkams saldums un aromāts. Tā lieliski garšo kā melna kafija, bet labi sader arī ar pienu.

Kafijas pagatavošanai iesakām izmantot to pašu metodi, ko parasti lietojam, kad dzeram kafiju – ar karstu ūdeni pārlejot maltu kafiju. Šī ir vienkāršākā un Latvijā izplatītākā kafijas pagatavošanas metode. Vēl viens pārlejamās kafijas labums - šādi pavisam viegli var pagatavot tikai vienu tasīti kafijas.

Salīdzinot ar parasto Paulig Classic, Cremoso ir maigāka un ar stiprāku aromātu. Paulig Classic garša ir spēcīgāka, un tās pēcgaršā ir vairāk riekstu. Cremoso ir vieglāks grauzdējums, kas rada augļu pēcgaršu. Šīs kafijas garša ir vienmērīgāka, balansētāka un mazliet saldāka kā Classic.

Izmēģini pagatavot gaisīgu, atsvaidzinošu un uzmundrinošu kafijas un saldējuma bezē kūku, izmantojot Paulig Classic Cremoso. Recepti meklē šeit!

 

 

Malta kafija Paulig Classic Cremoso

Paulig Classic Cremoso 500g malta kafija
Grauzdēšanas pakāpe: 
3 - Medium
Samtaina un maiga
Pilnīgums 
Skābenums 
Aromāts 
Dalīties:

Paulig Classic malta kafija

Paulig Classic kafijas pupiņas

Paulig Classic InCup

Paulig Classic In-Cup malta kafija