Viss par kafiju

Ik rītu pasauli modina aromātiskas kafijas smarža – nav tādas zemes, kur nedzertu kafiju, un tikai nedaudzi nav nogaršojuši šo brīnumaino dzērienu ne reizes. Ne velti kafija kļuvusi par vienu no kārotākajām un visvairāk tirgotajām precēm, ko ik dienas bauda miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mūsdienās lielākās kafijas ražotājvalstis atrodas ap ekvatoru – Brazīlija, Kolumbija un Vjetnama, taču tagad tā tiek audzēta arī tādās valstīs kā Austrālija, Ķīna un pat dažās Eiropas daļās.

Industrija nodarbina miljoniem cilvēku, lai apmierinātu pieprasījumu pēc kafijas. No audzētāja līdz grauzdētājam un pēc tam līdz tirgotājam – katram no tiem ir nozīmīga vieta mūsu ikdienas iecienītā dzēriena radīšanā. Kafija ir sarežģīts un smalks dzēriens. Katram tā veidošanas posmam vajadzīga uzmanība un rūpība. Lai izjustu maģisko pieredzi, gan audzētājam un grauzdētājam, gan tirgotājam un lietotājam, jābūt vērīgiem.

Lai bagātinātu pieredzi "Paulig" kafijas lietošanā, šeit atradīsiet informāciju par kafijas rašanās ceļu no pupiņas līdz tasītei un dažus vienkāršus ieteikumus un pagatavošanas metodes, ko piedāvājam jūsu kafijas baudīšanai.