Iepazīsties ar Paulig Arabica pupiņu sortimentu!

Kas ir perfektas melnas kafijas noslēpums?

Svaigi aromātiskās Paulig Arabica kafijas pupiņas audzētas Latīņamerikā. Tām piemīt viegli saldena garša ar riekstu un karameles niansēm. Paulig Arabica kafijas pupiņas ir kā radītas, lai pagatavotu klasisku melnu kafiju- kafijas aparātos vai, atbilstoši samaļot,- tieši krūzē. Paulig Arabica- izbaudi klasisku melnu kafiju vai maigu kafiju ar pienu.

Kā pagatavot gardāko kafiju ar pienu?

Paulig Arabica Dark ir 100% arabikas šķirnes kafijas pupiņas, kam tumšais grauzdējums piešķir garšas intensitāti un padara garšu pilnīgu. Kā balva Tevi sagaida patīkamā šokolādes nots pēcgaršā, bet vēl pirms tās izbaudi labi līdzsvarotu, patīkamu skābenumu un Kolumbijas pupiņu riekstu garšas niansi. Tumši grauzdētās Paulig Arabica Dark ir izcila izvēle kafijas pagatavošanai ar pienu!

Kāda maģija slēpjas labā kapučīno?

Paulig Arabica Espresso izsmalcinātās kafijas pupiņas atklāj Itālijas espresso kafijas kultūru. Šo pupiņu garša ir stipra un pilnīga ar maigu rūgtenumu. Paulig Arabica Espresso piemīt eleganta kakao un tumšās šokolādes garšas nokrāsa, kas būs jaušama vēl ilgi pēc kafijas baudīšanas. Paulig Arabica Espresso – labākā izvēle espresso pagatavošanai un maigiem kapučīno un cafe latte dzērieniem.
Back to top