Atceries un iepriecini savu māmiņu Māmiņdienā ar īpašu kafiju!

1.5.2017

Paulig Māmiņdienai šogad sagādājis īpaši skaistu un elegantu kafijas komplektu. Komplektā ietilpst mūsu premium klases kafijas- Presidentti Gold Label un Presidentti Black label.

Paulig Presidentti Gold Label ir viegli grauzdēta kafija. Tās garšā viegli sajutīsiet grauzdēšanas procesā maz ietekmētas nianses, kas pupiņās radušās izcelsmes valstu klimatisko apstākļu ietekmē.

Šī kafijas maisījuma sastāvā ir kafijas pupiņas no Etiopijas, kam raksturīgas ziedu, augu un citrusu notis, un no Papua-Jaungvinejas, kur pupiņām raksturīga blīva struktūra, zems vai vidējs skābenums un tropisko augu un augļu, piemēram, mango, garšas nianses.

 

Paulig Presidentti Black Label ir tumši grauzdēta kafija. Tumšs grauzdējums pastiprina kafijas garšas nianses un aromātus, kā arī piešķir garšai pilnīgumu. Ieteicam baudīt šo kafiju ar pienu, kas kafijas intensitāti padarīs maigāku, bet garšas īpašības izpaudīsies pilnībā.

Šī kafijas maisījuma sastāvā ir kafijas pupiņas no Etiopijas, kam raksturīgas ziedu, augu un citrusu notis, un no Papua-Jaungvinejas, kur pupiņām raksturīga blīva struktūra, zems vai vidējs skābenums un tropisko augu un augļu, piemēram, mango, nianses.  Kafiju atšķirīgu padara pupiņas no Kenijas. Šīs pupiņas ir vienas no aromātiskākajām kafijas pasaulē, bet to garša ir ļoti daudzšķautņaina- kā dominējošās visbiežāk sajūtamas  šokolādes un upeņu nianses.

 

Iepriecini savu māmiņu, uzdāvinot kafijas garšas daudzveidību!