Kas mēs esam

Paulig - par gaišu kafijas nākotni

Tas sākās 1876. gadā, kad Gustavs Pauligs, jauns un zinātkārs uzņēmējs, ieradies Somijā no Vācijas, nodibināja savu uzņēmumu. Uzņēmēja mērķis bija iedvesmot savas jaunās ziemeļu mītnes zemes iedzīvotājus izbaudīt jaunas, eksotiskas garšas un galvenokārt- kvalitatīvu kafiju.

Šodien Somijas lielākais kafijas ražotājs darbojas arī Baltijas valstīs, Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā un tās kaimiņvalstīs.

Paulig Kafijas divīzija ir daļa no Paulig Grupas, kas ir ģimenei piederošs starptautisks pārtikas uzņēmums. Tas pazīstams ar augstas kvalitātes zīmoliem un pakalpojumiem.

Gustava mantojums ir jūtams vēl šodien. Atbildīga rīcība un uzņēmēja gars ir mūsu ilgtermiņa darbības stūrakmeņi, tāpēc Paulig joprojām ir ģimenei piederošs uzņēmums. Zinātkāre un radoša pieeja ik katrā solī ir mūsu nākotne. Neskatoties uz 140 gadus garo vēsturi, mūsu ceļš tikai sākas. Pasaule mainās, un mainās mūsu patērētāju gaume. Tiem rodas jaunas vajadzības, un mūsu darbs ir piedāvāt kafijas baudītājiem gardākos un saturīgākos kafijas mirkļus.

Back to top