LAIMĪGU KAFIJAS PUPIŅU SAGĀDE

Sākot ar 2018. gada beigām, visa Paulig kafija tiks iepirkta no uzticamiem sadarbības programmu partneriem vai no audzētājiem ar atbildīgas saimniekošanas sertifikātu. Mūsu mērķis ir uzlabot kafijas audzētaju dzīves apstākļus un palīdzēt tiem apgūt jaunas saimniekošanas metodes. Uzlabojot saimniekošanas metodes, ir iespējams izaudzēt kvalitatīvākas un garšās bagātīgākas kafijas pupiņas

Paulig sadarbības projekti

Lielākā daļa Paulig kafijas pupiņu tiek iepirktas no nelieliem ģimenes uzņēmumiem, kurus apdraud klimata pārmaiņas un saimniecību ienākumu kritums. Mēs uzskatām, ka kafijas audzētājiem jāspēj nopelnīt pietiekami, lai uzturētu sevi un savas ģimenes. Kafijas audzētāju pārticības veicināšana ir Paulig attīstības projektu prioritāte

Sadarbības projekts Rwenzori, Ugandā

Šis projekts tika uzsākts 2012. gadā, lai uzlabotu kafijas audzētāju ģimeņu dzīves apstākļus Rwenzori reģionā Ugandā, veicinot arabikas šķirnes kafijas audzēšanas konkurētspēju un ilgtspējību.

Tanzānijas kafijas audzētāju labklājības veicināšana

Šis projekts uzsākts 2010. gadā, un tā mērķis ir optimizēt kafijas apstrādes procesus, lai veicinātu aptuveni 25000 kafijas audzētāju ģimeņu ieņēmumu pieaugumu virs nabadzības sliekšņa. Mūsu sadarbības organizācijas piedāvā atbalstu saimniekošanas uzlabošanai, kafijas ražības un ieņēmumu no kafijas pārdošanas palielināšanai.

Ilgtspējīgu kafijas audzēšanas metožu veicināšana Trifinio

Šis projekts uzsākts 2014. gadā Trifinio reģionā, kas atrodas uz trīs valstu- Gvatemalas, Salvadoras un Hondurasas robežām. Projekta mērķis ir uzlabot 4000 kafijas audzētāju un to ģimeņu dzīves apstākļus, atbalstot kafijas audzēšanas kā uzņēmējdarbības attīstību un samazinot kafijas tirdzniecības starpnieku skaitu. Tiek veicinātas ilgstpējīgas saimniekošanas metodes, lai saglabātu dabas daudzveidību.

Robustas šķirnes kafijas audzēšanas uzlabošana Indonēzijā

Šī projekta mērķis ir uzlabot mazo robustas audzēšanas saimniecību peļņu un palīdzēt pielāgot audzēšanas metodes klimata pārmaiņu radītajiem apstākļiem. Projekts tika uzsākts 2013. gadā, un šajā laikā iegūtās prasmes ļauj audzētājiem uzlabot kafijas kvalitāti un piedāvāt to lielākos tirgos.

Atbalsts mazajiem kafijas audzētājiem Peru

Projekts Peru galvenokārt veicina kafijas audzētāju zināšanu un prasmju attīstību un atbalsta audzētāju biedrību izveidi. Vairāk kā 4500 kafijas audzētāju un viņu ģimeņu Peru ir guvuši atbalstu dzīves apstākļu uzlabošanai.

Projekts Nikaragvā sadarbībā ar eksporta uzņēmumu Mercon

Šis ir mūsu jaunākais sadarbības projekts, kura ietvaros mēs strādājam kopā ar eksporta uzņēmumu Mercon. Paulig ir iesaistījies skolas atjaunošanā Nueve Segovia departamentā, kā arī atbalstījis dzeramā ūdens ieguves infrastruktūras izveidi.

"International Coffee Partners" organizācija (ICP).

2001. gadā Paulig kopā ar četriem citiem kafijas nozares ģimenes uzņēmumiem nodibināja bezpeļņas organizāciju International Coffee Partners (starptautiskie kafijas partneri- ang.) ICP projektu ietvaros līdz šim veicināta 247000 cilvēku- kafijas audzētāju un viņu ģimeņu- labklājība.

"Uzlabojot saimniekošanas metodes, ir iespējams izaudzēt kvalitatīvākas un garšās bagātīgākas kafijas pupiņas"

"Uzlabojot saimniekošanas metodes, ir iespējams izaudzēt kvalitatīvākas un garšās bagātīgākas kafijas pupiņas"

Projekts "The Coffee & Climate"

Globālā sasilšana ir lielākais kafijas nozares apdraudējums nākotnē. The Coffee&Climate (Kafija&klimats- ang.) projekta mērķis ir atbalstīt kafijas audzētāju spēju pielāgot saimniecības klimata pārmaiņām, apkopot informāciju un dalīties ar veiksmīgākajiem pieredzes piemēriem.

Nākamais solis Laimīgas pupiņas ceļojumā

4. Pupiņu novākšana

Lasīt vairāk