Jaunumi no Presidentti kafijas zīmola

13.10.2016

Paulig Presidentti Gold Label ir viegli grauzdēta kafija. Tās garšā viegli sajutīsiet grauzdēšanas procesā maz izmainītas dabīgas garšas nianses, kas pupiņās radušās izcelsmes valstu klimatisko apstākļu ietekmē.

Šī kafijas sastāvā ir kafijas pupiņas no Etiopijas, kam raksturīgas ziedu, augu un citrusu notis, un no Papua-Jaungvinejas, kur pupiņām raksturīga blīva struktūra, zems vai vidējs skābenums un tropisko augu un augļu, piemēram, mango, garšas nianses.

Iesakām baudīt kā melnu kafiju.

Paulig Presidentti Black Label ir tumši grauzdēta kafija. Tumšs grauzdējums pastiprina kafijas garšas nianses un aromātus, kā arī piešķir garšai pilnīgumu.

Šī kafijas sastāvā ir kafijas pupiņas no Etiopijas, kam raksturīgas ziedu, augu un citrusu notis, un no Papua-Jaungvinejas, kur pupiņām raksturīga blīva struktūra, zems vai vidējs skābenums un tropisko augu un augļu, piemēram, mango, nianses.  Kafiju atšķirīgu padara pupiņas no Kenijas. Kenijas pupiņas ir vienas no aromātiskākajām kafijas pasaulē, bet to garša ir ļoti daudzšķautņaina: kā dominējošās visbiežāk sajūtamas  šokolādes un upeņu garšas nianses.

Iesakām baudīt kā kafiju ar pienu, kas kafijas intensitāti padarīs maigāku, bet garšas īpašības izpaudīsies pilnībā.

Jaunās Presidentti kafijas atradīsiet lielveikalos visa Latvijā jau no oktobra vidus!

Back to top